Jsme Vám k dispozici na telefonu: +420 602 455 755

Masér pro sportovní a rekondiční masáže

Forma kurzu : víkendová 8 víkendů so, ne

(do prosince každý víkend, od lednového termínu 1x za 14 dní)
Zahájení kurzu :
Konec kurzu :

Cena kurzu : 4 900,- Kč

Cena zahrnuje skripta s obrazovou přílohou, masážní přípravky - emulze, oleje a rekval.zkoušku.Zdarma diagnostika páteře a ukázka polohování. Možnost účasti na doškolovacích kurzech.Ukázky a výuka jiných technik masáže již v základním kurzu.

Závazná přihláška k vyplnění ZDE

* Podrobné informace a pozvánku s daty pro zaplacení zálohy na kurz Vám zašleme obratem na Vaší adresu, po obdržení závazné přihlášky.

Cílem kurzu je naučit účastníky vedle teoretických znalostí z oborů anatomie, dermatologie, hygieny, psychologie a teorie masáže, zejména kvalitní praktické dovednosti souboru masérských hmatů na všechny svalové skupiny. Po závěrečných teoretických a praktických zkouškách získají absolventi celostátně platné osvědčení.Již v základním kurzu ukázky různých technik masáže a jejich výuka/ Diagnostika páteře, polohování, reflexní terapie aj./Na kurz navazují doškolovací semináře : Aromaterapie, Akupresury, Reflexní masáže, Baňkování, Masáž lávovými kameny, Lymfodrenáže, Polohování, Thajské masáže nohou, aj..Zájemci o doškolení, neabsolventi AOS mají přirážku 20% z ceny doškolovacích kurzů a odborných seminářů.Vstupním předpokladem je dobrý zdravotní stav a minimálně alespoň vyučení v jakémkoli oboru nebo ukončené středoškolské vzdělání( jenom základní vzdělání nestačí ).